بیست و یکمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق به پایان رسید.


به گزارش روابط عمومی انجمن آترو اسکلروز ایران بیست و یکمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق عصر روز جمعه 1 شهریور ماه با حضور ریاست کنگره و دبیر علمی کنگره در کنار اساتید برجسته قلب و عروق داخلی و اساتید برجسته قلب و عروق خارجی و شرکت کنندگان حاضر در کنگره به پایان رسید .

در این مراسم ابتدا دکتر مسعود قاسمی ، ریاست بیست و یکمین کنگره ضمن تبریک روز پزشک اظهار داشت ، محورهای اصلی بیست و یکمین کنگره ، پیشگیری از بیماری‌های قلب و عروق، آخرین روش‌های تشخیصی و بررسی آخرین روش های آماری و درمانی  و درمان‌های تازه در زمینه های قلب و عروق در داخل و خارج از کشور بود که با ارائه مقالات پزشکی با حضور پزشکان متخصص و صاحب نظران برجسته قلب و عروق از سراسر جهان و مراکز تحقیقاتی  کشور عزیزمان به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

در ادامه دکتر مسعود اسلامی دبیر علمی کنگره و مژده مزیدی دبیر اجرایی بیست یکمین کنگره از زحمات گروه اجرایی و مشارکت شرکت کنندگان محترم در بیست و یکمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق در برپایی هر چه بهتر کنگره از لحاظ علمی و اجرایی قدردانی نمودند .

بیست و یکمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق با معرفی اسامی و اهدای جوایز به مقالات و پایان نامه برتر به پایان رسید.