با عرض سلام خدمت اساتید و همکاران عزیز

انجمن آترواسکلروز ایران افتخار دارد که بیست و یکمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق را از 29 مرداد الی 1 شهریور سال 1398 در برج میلاد برگزار نماید.

هدف اصلی کنگره از اولین دوره آن به روز کردن اطلاعات علمی همکاران متخصص قلب وعروق و رشته های وابسته در اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران بوده و طی این سال ها جهت نیل به این هدف کوشیده است .امسال کنگره در طی چهار روز برگزاری خود از همکاری اساتید برجسته داخلی و خارجی سود می جوید. علاوه بر ارائه آخرین نتایج تحقیقات علمی در زمینه بیماری های قلب و عروق اخرین دستورالعمل های (guideline) امسال نیز ارائه شده و مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

در بیست و یکمین کنگره بین المللی تازهای قلب وعروق امکان برقراری وب سمپوزیوم  onlineو پخش همزمان برنامه های علمی کنگره از طریق اینترنت فراهم گشته است.امید می رود با استفاده از این تکنولوژی نوین باز هم برنامه های علمی کنگره برای علاقمندان و همکاران جامعه پزشکی و پرستاری و حرفه وابسته پویاتر و قابل دسترس تر باشد.

در کنار ارائه سخنرانی های علمی نمایندگان شرکتهای فعال در زمینه بیماری های قلب وعروق نیز به معرفی جدیدترین داروها ،تجهیزات و فن آوری های پزشکی می پردازد. برگزار کنندگان کنگره امید دارند تا با ایجاد محیطی علمی و صمیمی به هدف اصلی خود که همانا ارتقاء علمی شرکت کنندگان همراه با تعمیق دوستی هاست دست یابند.


رئیس کنگره                                                                      دبیر علمی کنگره

دکتر مسعود قاسمی                                                         دکتر مسعود اسلامی

 

 

 

اهداف کنگره

1. بروز نمودن اطلاعات همکاران قلب و عروق و سایر رشته های وابسته پزشکی ، با توجه به آخرین گایدلاین ها (روش های راهنما)

2. تشریک مساعی و تبادل اطلاعات داخل و خارج از کشور با یکدیگر در زمینه پیشگری ، درمان و تحقیقات پزشکی به ویژه در زمینه قلب و عروق

3. مروری بر تازه های داروهای قلبی- عروقی

4. تأکید برپیشگیری از بیماری های قلبی- عروقی

5. آشنا نمودن جامعه پزشکی کشور با دستاوردهای مشترک در زمینه های قلب و عروق در داخل و خارج از کشور با ارائه مقالات پزشکی

 


انجمن آترواسکلروز ایران

دکتر مسعود قاسمی

دکتر مسعود قاسمی

رئیس کنگره

دکتر مسعود اسلامی

دکتر مسعود اسلامی

دبیر علمی کنگره

مژده مزیدی

مژده مزیدی

دبیر اجرایی کنگره

جستجو

+