افتتاحیه بیست و یکمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق


افتتاحیه بیست و یکمین  کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق در سالن همایش های بین المللی برج میلاد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی انجمن آترو اسکلروز ایران افتتاحیه بیست و یکمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق  عصر روز سه شنبه 29 مرداد  ماه  با حضور ریاست کنگره و دبیر علمی کنگره در کنار اساتید برجسته قلب و عروق داخلی و اساتید برجسته قلب و عروق خارجی در ساعت 6 عصر در سالن اصلی مرکز همایش های بین الملی برج میلاد برگزار گردید.

در این مراسم ابتدا دکتر مسعود قاسمی ، ریاست بیست و یکمین  کنگره اعلام کرد  به ارائه گزارشی از وضعیت بهداشت و درمان کشور در سال های گذشته پرداخت و افزود: شاخص های بهداشت و درمان کشور در مقایسه با چهار دهه گذشته بسیار ارتقا یافته است، اما همچنان با مشکلات و کمبودهایی در حوزه سلامت مواجه هستیم.

در ادامه دکتر مسعود اسلامی دبیر علمی بیست و یکمین  کنگره ، با عنوان این مطلب که برنامه های علمی کنگره توسط ۲۷۰ نفر از اساتید و دانشمندان اجرا می شود، گفت: تمامی برنامه های علمی به صورت همزمان در ۹ سالن ارائه می شود که ۲ سالن اختصاصی پرستاری نیز خواهیم داشت.

اسلامی، از برنامه «سینمای قلب» برای اولین بار در کنگره امسال خبر داد و اظهار داشت: ایده سینمای قلب، امسال شکل گرفته است که در این برنامه، منتخبی از جراحی های قلب و عروق که از سطح ۶ بیمارستان مختلف کشور تهیه شده است، در دو سالن برای شرکت کنندگان پخش می شود.

همچنین مزیدی دبیر اجرایی کنگره از حضور فعال گروه اجرایی کنگره مشتمل بر 170 نفر از همکاران حوزه IT  ، الکترونیک ،کارشناسان ارشد و کارشناسان و نیروهای زبده  پزشک و پرستار در جهت برگزاری هر چه بهتر بیست و یکمین کنگره تازه های قلب و عروق  خبرداد.

مراسم  افتتاحیه بیست و یکمین کنگره  با تقدیر از پیشکسوتان عرصه قلب و عروق ،دکتر محمود هاشمیان، دکتر کاظم آملی و سرکار خانم دکتر مینو محرز  در کنار اساتید و میهمانان گرانقدر بیست ویکمین  کنگره به پایان رسید.

**بیست و یکمین  کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق که به همت انجمن آترواسکلروز ایران از صبح سه شنبه 29 مرداد ماه در مرکز همایش های برج میلاد آغاز بکار کرده است، تا 1 شهریور ادامه دارد