با عرض سلام خدمت اساتید و همکاران عزیز

انجمن آترواسکلروز ایران افتخار دارد که بیست و دومین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق را در تاریخ 9 الی 12 اسفند ماه 1401 در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار نماید.

انجمن آترواسکلروز ایران در این شرایط دو ساله پاندمی کرونا ، همچنان با حفظ اهداف خود در راستای گسترش،پیشبرد و ارتقای دانش قلب و عروق در تمامی سطوح کشور ، با برگزاری 35 وبینار علمی- آموزشی  و کسب بیش از 100 امتیاز بازآموزی وزارت درمان و آموزش پزشکی کشور  همراه با حدود  115 نفر از اساتید برجسته سخنران و همچنین همراهی بیش از 7000 مخاطب  ، جدیدترین دستاوردها را در تشخیص و درمان در حوزه قلب و عروق همراه با بحث های چالشی روز دنیا و تبادل نظرهای علمی میان اساتید به صورت آنلاین (Virtual) با دیگر همکاران به اشتراک گذاشت .

بر این اساس ،به پاس ایثارگریها و فداکاریهای عزیزان حاضر در خط مقدم مبارزه با کرونا ، انجمن آترواسکلروز ایران افتخار دارد تا امسال نیز مطابق سال های گذشته بیست و دومین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق را از 6 الی 9 دی ماه 1401 در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار نماید.

هدف اصلی کنگره از اولین دوره آن به روز کردن اطلاعات علمی همکاران متخصص قلب وعروق و رشته های وابسته در اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران بوده و طی این سال ها جهت نیل به این هدف کوشیده است .امسال نیز در کنگره در طی چهار روز برگزاری خود همراه اساتید و پزشکان برجسته داخلی و خارجی که رکن اصلی در تامین این هدف می باشند ،  به ارائه آخرین نتایج تحقیقات علمی در زمینه بیماری های قلب و عروق و اخرین گایدلاین ها (Guideline) خواهیم پرداخت و تمرکز را به بحث و بررسی بر روش ها و تکنیک های نوین در حوزه های مختلف قلب و عروق  قرار میدهیم .

در بیست و دومین کنگره بین المللی تازهای قلب وعروق که به صورت حضوری برگزار می شود ،امکان برقراری وب سمپوزیوم  Online و انجام پروسیجرهای درمانی مشکلات قلب و عروقی به صورت  LiveCaseو پخش همزمان برنامه های علمی کنگره از طریق اینترنت فراهم گشته است. امید می رود با استفاده از این تکنولوژی نوین ، برنامه های علمی کنگره برای علاقمندان و همکاران جامعه پزشکی و پرستاری و حرفه های وابسته پویاتر و قابل دسترس تر باشد.

در کنار ارائه سخنرانی های علمی نمایندگان شرکتهای فعال در زمینه بیماری های قلب وعروق نیز به معرفی جدیدترین داروها ،تجهیزات و فن آوری های پزشکی می پردازند. برگزار کنندگان کنگره امید دارند تا با ایجاد محیطی علمی و صمیمی به هدف اصلی خود که همانا ارتقاء علمی شرکت کنندگان همراه با تعمیق دوستی هاست دست یابند و  غنا و شور و شوق این همایش ، قدمی دیگر در راستای تحول و توانمند سازی متخصصین و  پزشکان کشور عزیزمان ایران گردد.

 

   رئیس کنگره                                                                       دبیر علمی کنگره

دکتر مسعود قاسمی                                                              دکتر مسعود اسلامی


 

اهداف کنگره

1. بروز نمودن اطلاعات همکاران قلب و عروق و سایر رشته های وابسته پزشکی ، با توجه به آخرین گایدلاین ها (روش های راهنما)

2. تشریک مساعی و تبادل اطلاعات داخل و خارج از کشور با یکدیگر در زمینه پیشگری ، درمان و تحقیقات پزشکی به ویژه در زمینه قلب و عروق

3. مروری بر تازه های داروهای قلبی- عروقی

4. تأکید برپیشگیری از بیماری های قلبی- عروقی

5. آشنا نمودن جامعه پزشکی کشور با دستاوردهای مشترک در زمینه های قلب و عروق در داخل و خارج از کشور با ارائه مقالات پزشکی


 

 

انجمن آترواسکلروز ایران

دکتر مسعود قاسمی

دکتر مسعود قاسمی

رئیس کنگره

دکتر مسعود اسلامی

دکتر مسعود اسلامی

دبیر علمی کنگره

مژده مزیدی

مژده مزیدی

دبیر اجرایی کنگره

جستجو

+